RELACJA MTC2016

20:40

★★★ AKTUALNE WYNIKI – TRASA MTC70 ★★★

★★★ META ★★★ NIEOFICJALNE WYNIKI
16:10 – 15 – Easy Riders (Men)
16:17 – 34 – Pani Ania i Dziki (Mix)
16:43 – 19 – Dziewiorki (Mix)
16:49 – 36 – Lunatycy (Men)
16:51 – 25 – Double Trouble (Mix)
16:55 – 33 – Miejscowi (Mix)
16:55 – 26 – FUNRACE.pl (Men)
17:18 – 23 – słabiaki 2 (Men)
17:48 – 20 – Odjechane (Mix)
18:23 – 35 – Czubówny (Mix)
18:40 – 21 – Odjechani
18:45 – 12 – Uciekinierzy z Inkubatora (men)
18:56 – 27 – Płonący wieżowiec (men)
18:57 – 13 – Tora!Tora!Tora! (men)
19:02 – 32 – Bez Skorka (mix)
19:49 – 14 – Kiece w górę i w dyrdy (mix)
20:06 – 17 – Dziki wschód (men)
21:00 – 18 – Hyc hyc hyc (mix)
21:14 – 16 – ŚwięconePodGrzybki (men)
21:14 – 30 – BIKEBOARD (mix)
21:15 – 31 – bicz bojs (mix)
21:16 – 22 – Buhaje (men)

✼✼✼ STREFA ZMIAN C ✼✼✼
Po etapie pieszym zawodnicy docierają do strefy zmian C. Stąd czeka ich 34 km etap rowerowy. A po nim zjazd do mety.
Po etapie pieszym zawodnicy docierają do strefy zmian C. Stąd czeka ich 34 km etap rowerowy. A po nim zjazd do mety.
13:22 – 26 – Funrace.pl (men) – 13:27 wyszli z punktu
13:45 – 34 – Pani Ania i Dziki (mix) – 13:51 wyszli z punktu
13:50 – 15 – Easy Riders (men) – 13:57 wyszli z punktu
13:50 – 36 – Lunatycy (men) – 13:51 wyszli z punktu
14:22 – 29 – Airhotel.pl (mix) – 14:30 wyszli z punktu
14:24 – 19 – Dzieworki (mix) – 14:29 wyszli z punktu
14:26 – 33 – Miejscowi (mix) – 14:31 wyszli z punktu
14:27 – 25 – Double Trouble (mix) – 14:33 wyszli z punktu
14:31 – 23 – 23 – słabiaki 2 (men) – 14:42 wyszli z punktu
14:33 – 12 – Uciekinierzy Z Inkubatora (men) – 14:43 wyszli z punktu
14:43 – 20 – Odjechane (mix) – 14:53 wyszli z punktu
14:53 – 13 – Tora!Tora!Tora! (men) – 15:02 wyszli z punktu
15:03 – 32 – Bez Skorka (mix) – 15:03 wyszli z punktu
15:06 – 35 – Czubówny (mix) – 15:23 wyszli z punktu

Lista startowa trasy MTC70: http://mtchallenge.pl/i…/lista-startowa-trasa-rajdowa-70-km/

✎✎✎ STREFA ZMIAN B ✎✎✎
Po 23 km kajaku Dunajcem zespoły trafiają do strefy zmian B. Odtąd czeka ich 11 km treking po górach.
12:06 – 26 – Funrace.pl (men) – 12:12 wyszli z punktu
12:13 – 15 – Easy Riders (men) – 12:26 wyszli z punktu
12:15 – 34 – Pani Ania i Dziki (mix) – 12:25 wyszli z punktu
12:21 – 36 – Lunatycy (men) – 12:29 –  wyszli z punktu
12:27 – 25 – Double Trouble (mix) – 12:40 wyszli z punktu
12:33 – 29 – Airhotel.pl (mix) – 12:43 wyszli z punktu
12:34 – 23 – słabiaki 2 (men) – 12:48 wyszli z punktu
12:35 – 19 – Dzieworki (mix) – 12:45 wyszli z punktu
12:41 – 12 – Uciekinierzy Z Inkubatora (men) – 12:59 wyszli z punktu
12:43 – 33 – Miejscowi (mix) – 12:56 wyszli z punktu
12:46 – 20 – Odjechane (mix) – 12:59 wyszli z punktu
12:55 – 32 – Bez Skorka (mix) – 13:07 wyszli z punktu
13:05 – 13 – Tora!Tora!Tora! (men) – 13:21 wyszli z punktu
13:07 – 27 – Płonący wieżowiec (men)   – 13:36 wyszli z punktu
13:07 – 35 – Czubówny (mix) – 12:30 wyszli z punktu
13:17 – 17 – Dziki wschód (men) – 13:38 wyszli z punktu
13:27 – 18 – Hyc Hyc (mix) – 13:58 wyszli z punktu
13:27 – 31 – bicz bojs – (men) – 14:06 wyszli z punktu
13:30 – 21 – Odjechani (mix) – 13:54 wyszli z punktu
13:30 – 22 – Buhaje – (men) – 13:55 wyszli z punktu
13:32 – 30 – Bikeboard (mix) – 14:06 wyszli z punktu
14:02 – 16 – ŚwięconePodGrzybki (men) – 14:32 wyszli z punktu
14:25 – 14 – Kiece w góre i w dyrdy (mix) – 14:42 wyszli z punktu
14:33 – 28 – celeBrydy (mix) – schodzi z trasy / zjazd do mety
Wszystkie zespoły skończyły kajak.

STREFA ZMIAN A
Po 10 km trekingu w górach zespoły docierają do kajaków. Przed nimi 23 km spływ rzeką.
10:02 – 26 – Funrace.pl (men) – 10:04 wyszli z punktu
10:03 – 15 – Easy Riders (men) – 10:05 wyszli z punktu
10:05 – 36 – Lunatycy (men) – 10:06 wyszli z punktu
10:08 – 34 – Pani Ania i Dziki (mix) – 10:12 wyszli z punktu
10:08 – 20 – Odjechane (mix) – 10:10 wyszli z punktu
10:08 – 25 – Double Trouble (mix) – 10:12 wyszli z punktu
10:08 – 29 – Airhotel.pl (mix) – 10:11 wyszli z punktu
10:08 – 19 – Dzieworki (mix) – 10:11 wyszli z punktu
10:10 – 12 – Uciekinierzy Z Inkubatora (men) – 10:14 wyszli z punktu
10:10 – 21 – Odjechani (mix) – 10:14 wyszli z punktu
10:10 – 14 – Kiece w górę i w dyrdy (mix) – 10:19 wyszli z punktu
10:12 – 23 – słabiaki 2 (men) – 10:14 wyszli z punktu
10:17 – 27 – Płonący wieżowiec (men) – 10:24 wyszli z punktu
10:20 – 31 – bicz bojs – (men) 10:32 wyszli z punktu
10:22 – 22 – Buhaje – (men) 10:26 wyszli z punktu
10:23 – 32 – Bez Skorka (mix) – 10:25 wyszli z punktu
10:27 – 30 – Bikeboard (mix) – 10:35 wyszli z punktu
10:28 – 35 – Czubówny (mix) – 10:42 wyszli z punktu
10:31 – 13 – Tora!Tora!Tora! (men) – 10:37 wyszli z punktu
10:32 – 17 – Dziki wschód (men) – 10:36 wyszli z punktu
10:51 – 18 – Hyc Hyc (mix) – 10:59 wyszli z punktu
11:01 – 16 – ŚwięconePodGrzybki (men) – 11:13 wyszli z punktu
11:01 – 28 – celeBrydy (mix) – 11:13 wyszli z punktu
Wszystkie zespoły wypłynęły na kajak.

 

AKTUALNE WYNIKI – TRASA MTC130

★★★ META ★★★ NIEOFICJALNE WYNIKI

5:45

23:46 – 52 – BIKEBOARD (men) 27/27
1:39 – 44 – TEAM 360 (men) 27/27
3:41 – 48 – CoGościeCisną Team (mix) 25/27
3:41 – 50 – JM SPORT TEAM (men) 25/27
7:51 – 54 – #beznapinki2 (men) 25/27
21:36 – 42 – Dziabnięci (mix) 24/27
23:26 – 45 – Wodzionka (mix) 24/27
4:00 – 43 – OSA Opole (men) 24/27
7:50 – 51 – Ortoreh Team (men) 23/27
5:38 – 49 – Terra Incognita (men) 22/27
22:10 – 46 – Grochów Adventure Team (men) – 20/27
19:03 – 41 – Wyprawisko Adventure Team (mix) – 17/27
16:04 – 55 – Paweł i Szymon (men) – 16/27
21:40 – 53 – #beznapinki (men) – 16/27
11:22 – 47 – ActiEventi AR Team (men) – 26/27 – po limicie

 

⌚⌚⌚ STREFA ZMIAN D⌚⌚⌚
Po 20 km rowerze, ekipy docierają do strefy zmian D. Tam zostawiają rowery i idą na 10 km treking. Po trekingu czeka ich jeszcze ponad 40 km roweru.
16:11 – 52 – Bikeboard (men)/16: 18 weszli na treking /17:45 wrócili z trekingu / 18:03 wyszli na kolejny rower
16:36 – 44 – Team 360 (men) / 16:42 wyszli na treking / 18:28 koniec trekingu / 18:44 wyszedł na rower
17:48 – 42 – Dziabnięci (mix) / 17:54 wyszli na treking /
17:52 – 48 – Co goście cisną team (mix) / 18:09 wyszli na treking
17:58 – 50 – JM Sport Team (men) / 18:09 wyszli na treking
18:21 – 45 – Wodzionka (mix) /  18:33 wyszli na treking
19:25 – 54 – # bez napinki 2 / 19:35 wyszli na treking

☀☀☀ STREFA ZMIAN C ☀☀☀
Po 18 km trekingu po górach zespoły dotarły do strefy zmian C. Tu wsiadają na rowery, przed nimi 20 km etap rowerowy, a na nim zadanie specjalne.
13:19 – 52 – Bikeboard (men) – 13:32 wyszli z punktu (5 min kary)
13:51 – 48 – Co goście cisną team (mix) – 14:02 wyszli z punktu (5 min kary)
13:57 – 50 – JM Sport Team (men) – 14:13 wyszli z punktu
14:00 – 44 – Team 360 (men) – 14:13 wyszli z punktu
14:55 – 42 – Dziabnięci (mix) – 15:07 wyszli z punktu
15:11 – 45 – Wodzionka (mix) – 15:36 wyszli z punktu
15:55 – 51 – OrtorehTeam – 16:27 wyszli z punktu
16:03 – 47 – ActiEventi AR Team – 16:51 wyszli z punktu
16:04 – 55 – Paweł i Szymon – rezygnacja
16:32 – 54 – #beznapinki2 – 17:08 wyszli z punktu
16:48 – 41 – Wyprawisko Adventure Team – 17:19 wyszli z punktu
16:48 – 46 – Grochów Adventure Team – 17:38 wyszli z punktu
18:18 – 43 – OSA Opole – 18:46 wyszli z punktu
18:26 – 53 – #beznapinki – 19:05 wyszli z punktu
19:36 – 49 – Terra Incognita – 20:23 wyszli z punktu
Wszystkie zespoły wyszły na rower.

 

STREFA ZMIAN B
Po 23 km kajaku pierwsze zespoły docierają do strefy zmian B. Tam rozpoczną 21 km treking po górach.
10:26 – 48 – Co goście cisną team (mix) – 10:38 – wyszli z punktu
10:28 – 52 – Bikeboard (men) – 10:37 – wyszli z punktu
10:28 – 50 – JM Sport Team (men) – 10:39 – wyszli z punktu
10:35 – 44 – Team 360 (men) – 10:49 wyszli z punktu
10:44 – 47 – ActiEventi AR Team (men) – 11:08 wyszli z punktu
10:53 – 45 – Wodzionka (mix) – 11:08 wyszli z punktu
11:10 – 42 – Dziabnięci (mix) – 11:28 wyszli z punktu
11:20 – 55 – Paweł i Szymon (men) – 11:45 wyszli z punktu
11:21 – 54 – # beznapinki2 (men) – 11:41 wyszli z punktu
11:22 – 41 – Wyprawisko Adventure Team (mix) – 11:57 wyszli z punktu
11:27 – 46 – Grochów AR (men) – 11:59 wyszli z punktu
11:30 – 51 – Ortoreh Team (men) – 11:56 wyszli z punktu
11:54 – 49 – Terra Incognita (men) – 12:26 wyszli z punktu
11:59 – 43 – OSA Opole (men) –  12:21 wyszli z punktu
12:20 – 53 – # beznapinki (men)
Wszystkie zespoły ukończyły kajak.

STREFA ZMIAN A
Po 10 km trekingu zespoły wsiadają na kajak, przed nimi 23 km przyjemny spływ rzeką.
7:59 – 52 – Bikeboard (men) – 7:59 wyszli z punktu
8:01 – 48 – Co goście cisną team (mix) – 8:01 wyszli z punktu
8:07 – 50 – JM Sport Team (men) – 8:10 wyszli z punktu
8:08 – 47 – ActiEventi AR Team (men) – 8:14 wyszli z punktu
8:09 – 45 – Wodzionka (mix) – 8:15 wyszli z punktu
8:09 – 44 – Team 360 (men) – 8:12 wyszli z punktu
8:20 – 42 – Dziabnięci (mix) – 8:25 wyszli z punktu
8:35 – 51 – Ortoreh Team (men) – 8:42 wyszli z punktu
8:42 – 55 – Paweł i Szymon (men) – 8:50 wyszli z punktu
8:42 – 46 – Grochów AR (men) – 8:50 wyszli z punktu
8:47 – 54 – # beznapinki2 (men) – 8:56 wyszli z punktu
8:47 – 41 – Wyprawisko Adventure Team (mix) – 8:52 wyszli z punktu
8:47 – 53 – # beznapinki (men) – 8:57 wyszli z punktu
8:51 – 43 – OSA Opole (men) – 9:00 wyszli z punktu
9:03 – 49 – Terra Incognita (men) – 9:19 wyszli z punktu
Wszystkie zespoły są już na kajakach.

 

8:00
[trasa mtc70] Punktualnie o 8:00 uczestnicy trasy krótkiej – 24 zespoły wyruszyły na start do Niedzicy.

6:29

[MTC70] A tymczasem zawodnicy startujący na trasie 70 km powoli wstają:) o 7:15 czeka ich odprawa, a o 8:00 wyjazd na start do Niedzicy.

[MP50] Uczestnicy trasy MP50 o godzinie 9:00 startują z bazy zawodów

6:21
[MTC130] W tym roku na trasie MTC130 będzie ścigało się 15 zespołów. W chwili obecnej powinni oni właśnie docierać do zapory w Niedzicy, gdzie rozpocznie się tegoroczne ściganie. Aktualne info znajdziecie na fb i www zawodów.

mtc2015_schemat_dluga3-01-1024x640

.